Ultra pazur foto

Ultra pazur (foto) to nowy bieg na mapie Polski. Nowy, ale z pazurem, bo organizatorzy już wcześniej „umaczali ręce” w znane i cenione przez środowisko biegowe w Polsce — Rykowisko.

Ultra pazur foto

Nowy i już z pazurem.

Startujący musieli pokonywać teren, gdzie różnica wzniesień wynosiła około 40 m, z wysoczyzny i 110 m. n.p.m zbiegali, lub schodzili do 68 m. n.p.m.
Zdjęcia Ultra pazur.
Organizatorzy twierdzą na stronie biegu, że to podbiegi mają pazury „DWA DYSTANSE 25 I 50 KM, Z OSTRYMI JAK PAZUR PODBIEGAMI, Z PRZEWYŻSZENIAMI, GODNYMI BIEGÓW GÓRSKICH.”. W moim odczuciu to zawodniczki i zawodnicy, którzy wczoraj pokonywali tę trasę (na 50 km nawet dwukrotnie), to Oni mieli i pokazywali na tym biegu swoje pazury, i charakter, który niezależnie od tempa biegu, każdy z nich musiał pokazać.

Zdjęcia Ultra pazur.

Ten Barbarzyńca biegnie raźno do mety (około 13-ty km biegu).

Foto Ultra pazur.

Jest dobrze — zdaje się na to wskazywać wyraz twarzy tego biegacza.
Jest chwila na załapanie oddechu i uzupełnienie płynów. Jest też czas na uśmiech.
Foto Ultra pazur

Zdjęcia Ultra pazur.

Kilka wersji fotki, hm, która jest naj? Bo ja nie mogłem się zdecydować.
Foto Ultra pazur
A cóż to za dziwak leży na ziemi, może trzeba mu pomóc?
Foto Ultra pazur
Wodopój by ultra pazur 21-9-2019 r.
Nie wiem, czy to dla utrudnienia, czy ułatwienia ten piesek biegnie z panem, hm?

Zdjęcia z Ultra pazura zostały zrealizowane w wolnej chwili. Z sympatii do idei rywalizacji, zmagań sportowych w duchu fair play, gdzie każdy okazuje się zwycięzcą. Tereny Brwileńskiego Parku Krajobrazowego, Cierszewa leżą blisko Fotopracowni LUTKA, również dlatego. Fotoreportaż sportowy jest inny niż zdjęcia ślubne, fotografia rodzinna lub plener ślubny. Przede wszystkim żaden z bohaterów zmagań sportowych nie czeka tak niecierpliwie na widoczne efekty pracy fotografa, jak ślubne Pary. Czyż nie?