Twoje dane osobowe będą przeze mnie użyte jedynie do odpowiedzi na Wasze pytania. Nie wysyłam Wam niechcianych wiadomości. 
Czy termin jest wolny możecie sprawdzić na stronie kontakt, korzystając z intuicyjnego kalendarza połączonego z formularzem. Jeśli termin jest wolny możecie go zarezerwować. Ze względu na niepewność związaną z epidemią koronawirusa aktualnie do rezerwacji terminu wystarcza wpłata 50 zł, które zostanie rozliczone w cenie realizowanego pakietu.

Reportaż oddaje rzeczywistość, choć oczywiście jest tam miejsce dla pewnej dozy wyobraźni, refleksji. Nazywam to delikatnym oczarowaniem kadru 🙂
Lubię naturalne światło zastane, w trakcie wesela chętnie wykorzystuję oświetlenie użyte przez didżeja.

Dbam o czystość w kadrze, choć nie zawsze jest to możliwe podczas reportażu.
Reportaże edytuję pod kątem koloru, kontrastu i kadrowania. Retusz tak, ale minimalistyczny.
Robię to według własnego pomysłu, stylu i poczucia estetyki, czego efekt możecie ocenić w galerii moich prac.

fotografia rodzinna

P.S.

Osoby bardziej dociekliwe, chcące poszerzyć swoją wiedzę z branży fotografii w ogóle (Artur Nyk) lub w temacie fotografii ślubnej (Kasia Siwko i Krzysztof Krzemiński).
To co poniżej to: 
"Ciekawe artykuły na tematy ślubne napotkane przeze mnie w sieci"

  • Ile (w rzeczywistości) trwa dwugodzinna sesja fotograficzna? Zapraszam do przeczytania artykułu Artura NYKA na fotoblogii.
  • Ile kosztuje fotograf ślubny wg Kasi Siwko rozważania całkiem na serio
  • PMP22. Odcinek podcastu Krzysztofa Krzemińskiego szerzej znanego jako „jegomość, DJ do wynajęcia”, w którym gości dziewczyny z Czary Marry a tematem tej rozmowy, tego wywiadu są usługi ślubne. Kiedy, za ile, i dlaczego tak drogo (?). Myślę, że warto posłuchać z ciekawości, albo dlatego, że przed Wami stoją podobne wyzwania. Wybór sali, didżeja lub konferansjera, fotografa lub filmowca,  nie jest prosty. Nie ma nic lepszego niż poznanie punktu widzenia osób zawodowo parających się organizacją ślubów. Zapewniam, że nie stracicie cennego czasu.

.

fotografia weselna
fotografia dziecięca