Ania i Kuba ich zdjęcia ślubne

Anna i Jakub poznali się na pierwszym roku studiów.

Od tej chwili razem idą przez życie. Ania w wolnych chwilach lubi grać w siatkówkę, Kuba to fan gier komputerowych. Ania i Kuba ich zdjęcia ślubne, zapraszam do oglądania kadrów ślubnych z Płocka.

fotografia ślubna pod parasolem
fotografia ślubna pod parasolem

Dla mnie ich wspólna droga rozpoczęła się w drugą sobotę lipca 2019 r. Wtedy to, ten zgrany duet wziął ślub w zabytkowym, pochodzącym z 2. poł. XIX w. Pałacu Ślubów (Płock) a ja miałem przyjemność fotografować to wydarzenie.
Nie zawiedli główni bohaterowie, szczególnie panna młoda, która w przypływie emocji zawiesiła głos na zauważalnie długi czas, podczas powtarzania słów przysięgi małżeńskiej. Przyczyniło się to do rozweselenia części gości o Ani i Kubie nie wspominając.
Ania i Kuba ich zdjęcia ślubne. Po uroczystości ślubnej małżonkowie wraz z zaproszonymi gośćmi udali się (dostojnie!) w kierunku Hotelu Tumskiego (Płock).

Ania i Kuba ich zdjęcia ślubne
Ania i Kuba ich zdjęcia ślubne

Hotel Tumski

Eleganckie hotelowe wnętrza równoważą i uzupełniają przepiękne widoki tarasowe. Od strony południowej gościom hotelowym ukazuje się piękny widok ze Wzgórza Tumskiego (na którym stoi hotel). Widok z tej perspektywy dostarcza oglądającemu niezapomnianych wrażeń wizualnych, niezależnie od pory roku. Panorama na królową polskich rzek — Wisłę, czy dwa płockie mosty łączące prawy z lewym brzegiem Wisły: Most im. Legionów Piłsudskiego, czy Most Solidarności — daje niezapomniane przeżycia. Po drugiej stronie, na lewym brzegu rzeki leży Radziwie z przystanią rzeczną, portem, dawno temu z miejscem nazywanym stocznią rzeczną. Myślę, że takie usytuowanie hotelu znacząco wpływa na jego atrakcyjność.

 Na lewym brzegu rzeki leży Radziwie z przystanią rzeczną, portem, dawno temu z miejscem nazywanym stocznią
Na lewym brzegu rzeki leży Radziwie z przystanią rzeczną, portem, dawno temu z miejscem będącym stocznią rzeczną.

Aniu — Kubo życzę Wam niezapomnianych wrażeń na nowej drodze życia, tęczowych dni, wypełnionych radością z przeżywania ich wspólnie. Przebywając z Wami przez chwilę, widziałem emocje, radość, ciepło, a nawet łzy. Życzę Wam byście bez wahania i szczodrze obdarowywali tymi uczuciami siebie nawzajem oraz najbliższe Wam osoby. Życie mamy jedno a czas upływa nieustannie. Mam nadzieję, że Ania i Kuba ich zdjęcia ślubne będą podobać się Wam i każdemu, kto specjalnie bądź przypadkiem zobaczy ten wpis.

Ania i Kuba ich zdjęcia ślubne
Ania i Kuba tuż po złożeniu ślubów.